سلام دوستان. این اولین پستی هست که توی وبلاگ دارم مینویسم و ترجیح دادم که اولین موضوعی که میخوام باهاتون به اشتراک بزارم، در رابطه با موضوع پر چالش امنیت باشه. چند وقتی هست که مجله پی سی وردلد بهترین آنتی ویروس های رایگان و پولی رو بر اساس فاکتورهای مختلف تخصصی رتبه بنده کرده و لیستی از برترین آنتی ویروس های دنیا رو معرفی کرده. نکته جالب این رتبه بندی این هست که بسته امنیتی نورتون هم جزو بهترین آنتی ویروس های رایگان سال 20 شناخته شده و هم بهترین آنتی ویروس پولی 20 رو تونسته کسب کرده.

رتبه دوم بهترین آنتی ویروس دنیا

نکته بعدی بسته امنیتی آواست از جمهوری چک هستش که خیلی از ایرانی ها باهاش آشنایی ندارن و ترجیح میدن نود32 و کسپر روسی نصب کنن! دریغ از اینکه اطلاعی از امکانات فوق العاده نرم افزار آنتی ویروس اواست داشته باشن. من خودم شخصا چند ساله که دارم از اواست استفاده میکنم و از نظر من (البته اگه نظر من برای کسی مهم باشه) بهترین آنتی ویروس دنیا همین انتی ویروس آواست هستش که من دارم. و به تمامی کسایی که دارن این مطلب رو میخونن پیشنهاد میکنن که یکبار همکه شده این بهترین آنتی ویروس رو امتحان کنن. 

ادامه مطلب

بازتاب اخبار حیطه فناوری روز 23 فروردین ماه

تکمیل ظرفیت 1 دقیقه ای ثبت نام ایران خودرو

مجله خبری تکنولوژی و فناوری اطلاعات تک تایمز

ویروس ,آنتی ,رو ,رتبه ,هست ,های ,آنتی ویروس ,بهترین آنتی ,ویروس های ,هست که ,ویروس دنیا

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

شرکت پشم سنگ اصفهان آسانسور خانگی اقیانوس طلایی چیت و تقلب | هک بازی | رمز بازی sahelaftab کارتون ماجراجویی در پاریس سئو عالی اجاره کلایمر و خرید کلایمر عایق ساختمان استخر کلیه سطوح سانگ هیتس